HAKKIMIZDA

ERAGAZ A.Ş , LPG Dağıtım şirketi olarak Temmuz 2010’da kurulmuş olup , Aralık 2010’da Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan “LPG Dağıtıcı Lisansı” ve “ LPG Taşıma (Karayolu) Lisansı almıştır. Şirketimiz Otogaz (Oto LPG) pazarında lisans sahibi en geç oyunculardan birisi olarak 2011 Ocak ayında resmi faaliyetine başlamıştır. 
 
Şirketimizin , Bolu ve Niğde’de olmak üzere 2 ayrı “ Tüp Dolum ve Depolama Tesisleri” bulunmaktadır. Ayrıca kendi bünyesinde oluşturduğu tanker filosu ile bayilerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde 100 adetten fazla bayilik ağımız ile yüksek kalitedeki temiz ve çevreci yakıt olan LPG ‘ yi emniyetli ve güvenilir şekilde nihai kullanıcılara ulaştırmaktayız. Tanker filomuz ile konusunda uzman kadromuz vasıtasıyla , yüksek kalite ve emniyet standartlarında kurduğumuz istasyonlarımıza ulaştırdığımız otogazı rekabetçi fiyat yapısında, müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüketicilerimize sunmaktayız .
 
Tüm istasyonlarımıza ve tanker filomuza kurmuş olduğumuz son teknoloji Otomasyon sistemi ile sürekli kontrol sağlanarak, kesintisiz ikmal güvencesi ve eksiksiz ürün teslimi garantisi vermekteyiz. Yaz döneminde otogaz kış döneminde yüksek propan oranında Euro Otogaz temini ile son kullanıcılarımıza konfor sağlamaktayız.
 
Rekabetin yoğun olduğu Otogaz sektöründe kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş , uzman ve deneyimle kadrolarıyla, yeni, temiz ve güvenilir istasyonlarında, ekonomik ve çevreci ürün sunmak hedefimizdir.
VİZYONUMUZ Çevreye duyarlı, dürüst, yenilikçi, sektöründe öncü bir şirket olmayı hedefleyen, en son teknolojiler kullanan, güvenliğini ön planda tutan, tecrübeli kadrosu ile her zaman yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.
MİSYONUMUZ Emniyet ve çevre standartları kapsamında,yüksek ürün kalitesi ve  tecrübeli çalışanları ile en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİBayi Tahsilat Sistemimiz Devreye Girmiştir. https://www.eragaztahsilat.com ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
E-BÜLTEN Tüm yenilik ve gelişmelerimizden haberdar ol.